OSZCZĘDZAJ CZAS

 

którego potrzebujesz na organizację funkcjonowania firmy

OGRANICZ KOSZTY

 

poprzez wykorzystanie efektu outsourcingu

MIEJ PEWNOŚĆ

 

wynikającą z powierzenia obsługi fachowcom

ŁATWO PROWADŹ BIZNES


dzięki kompleksowości naszych usług

 

Przedsiębiorca powinien się skupić na swojej działalności, rozwoju produktów i zdobywaniu rynków zbytu, a nie poświęcać czas na bieżące procesy organizacyjno-prawne. W związku z tym, powierz te zadania nam, a my Wesprzemy Twój Rozwój

Masz pomysł na biznes ale nie wiesz jak się do tego zabrać ?– skontaktuj się z nami. Dzięki temu urzeczywistnisz swoje plany.

 

„…Najważniejszym finansowym środkiem produkcji jest nasza zdolność zarabiania. Jeśli nie inwestujemy nieustannie w zwiększenie własnej zdolności produkcji, drastycznie ograniczamy nasze możliwości…” Stephen R. Covey autor „7 nawyków skutecznego działania”

Dzięki nowoczesnym technologiom teleinformatycznym, mając dostęp do Internetu - możesz z każdego miejsca  na bieżąco uzyskiwać informacje finansowo-ksiegowe z naszego systemu, kontrolować sytuację firmy jak również korzystać z modułów takich jak: kasa, bank, fakturowanie i innych. Poza tym masz dostęp do fachowców, którzy podpowiedzą rozwiązanie najbardziej korzystne dla firmy.
Elastyczna możliwość bieżącego korzystania z naszego oprogramowania również przez pracowników Waszej firmy pozwala na sprzężenie naszego systemu ze  stosowanymi przez klienta procedurami dotyczącymi obiegu dokumentów, obsługi kasy, analizowania danych finansowych itp. Korzystają więc Państwo z systemu wspomagającego Zarządzanie bez konieczności wydania pieniędzy na zakup takiego oprogramowania.

5

 

 

 

Poniżej korzyści z wykorzystania naszego systemu w Waszej firmie:

- Bezpośrednie wystawianie faktur sprzedaży w naszym systemie jak i rejestracja faktur zakupu – w istotny sposób zmniejsza ryzyko błędu przy wprowadzaniu tych dokumentów ponownie przez biuro rachunkowe jak również automatycznie tworzony np. jest rejestr wpływających do klienta faktur ( nie ma konieczności wpisywania faktur do książki podawczej w kancelarii). To powoduje również, że dokumenty sprzedaży i zakupu bezzwłocznie pojawiają się w preliminarzu finansowym, dzięki czemu mamy natychmiastową informację o terminach najbliższych wpływów i wydatków, co pozwala lepiej zarządzać finansami w firmie.

- Podobnie korzystanie przez klienta z modułu kasa zmniejsza ryzyko błędu i znacznie usprawnia współpracę – pomijamy podwójne przepisywanie dokumentów – raz przez klienta i drugi raz przez biuro rachunkowe, co znacznie przyspiesza pojawianie się informacji

3

 

 

 

- Moduł bank po odpowiedniej konfiguracji pozwala na bezpieczne generowanie poleceń przelewów bezpośrednio do Państwa systemu bankowego, co powoduje oszczędność czasu związaną z wprowadzaniem przelewów

- Preliminarz finansowy umożliwia Państwu bieżący nadzór nad wpływami i wydatkami. Dokumenty niezapłacone w terminie system automatycznie oznacza czerwonym wykrzyknikiem, co ułatwia kontrolę rozrachunków. W preliminarzu automatycznie pojawiają się płatności np. podatków w momencie wygenerowania deklaracji. Ponadto wiedząc o planowanej płatności klient może wprowadzić ręcznie planowaną płatność z dowolnym wyprzedzeniem, co jest znacznym ułatwieniem w przypadku umownych przedpłat, zaliczek itp. Program umożliwia też skorygowanie terminu płatności w przypadku zawartych z kontrahentem porozumień odnośnie przesunięcia terminu płatności.

- Na życzenie klienta możemy zapewnić dostęp również do innych modułów: księgowości, kadr i płac, analiz itp. i wykorzystanie możliwości oprogramowania w tym zakresie.

2
Ponadto program umożliwia bezpośrednie zapisywanie wyświetlanych na ekranie danych do programu Excell, Word lub w innych formatach np. pdf, txt, co ułatwia przesyłanie informacji drogą elektroniczną.